Pivní speciály

Na čepu
Zichovec Krahulík 10
Světlé výčepní, spodní kvašení, alk. 3,5%
0,5/0,3 29/23 Kč
Zichovec Krahulík 12
Bohemian Pilsner, spodní kvašení, alk. 5%
0,5/0,3 37/29 Kč
JungBerg LucIPA 14
India Pale Ale, svrchní kvašení, alk. 5,8%
Vůně a chuť sladová, chmelově bylinná, lehce citrusová a karamelová. Střední hořkost. Fajn IPA, velmi dobře pitelná.
0,4 43 Kč
Matuška Apollo Galaxy 13
American Pale Ale, svrchní kvašení, alk. 5,5%
Krásně nachmelené pivo plné citrusů, tropického ovoce i bylin, příjemně sladové, výtečně pitelné.
0,4 49 Kč
Máša Mašále 12
Pale Ale, svrchní kvašení, alk. 5,1%
Uvařeno speciálně pro Festival Vysmolení 2019 Černokosteleckého pivováru. Díky použití žateckých chmelů se ve vůni snoubí tropické a typické zemitě bylinné tóny. Svěží, krásně pitelný ejl.
0,4 39 Kč
Bude následovat
Zichovec Orange Milk Power 17
Milkshake IPA, svrchní kvašení, alk. 7,5 %
Velmi jemná struktura piva díky zvýšenému množství laktózy a ovesných vloček. Nová odrůda chmele Sarbo, který jde svými tóny do výrazného tropického ovoce a do kokosu. Přes 1kg pravých vanilkových lusků z Madagaskaru a šťáva ze 450 kg těch nejlepších pomerančů ze Sardinie z rodinné farmy Pio Gerardiho a jeho ženy. Farmu objevil Ondra Husák při cestování po Sardinii a do pomerančů se hned zamiloval:)
0,4 59 Kč
Zichovec Juicy Lucy 15°
New England IPA, svrchní kvašení, alk. 7%
Výrazná vůně a chuť tropického ovoce, citrusů, mandarinek, malin, lehce medové a karamelové tóny. Hořkost nízká, aroma ohlušující:) Svěží, šťavnatá a velmi povedená IPA!
0,4l 49 Kč
Zichovec Jane's Paradise 13°
American Pale Ale, svrchní kvašení, alk. 5,6%
Vůně a chuť citrusová a tropického ovoce (mango, mandarinky, ananas, papája). Vyšší hořkost a nižší říz. Svěží, povedené a krásně pitelné pivo.
0,4 45 Kč
Clock Pineapple Session IPA 11°
Session IPA, svrchní kvašení, alk. 4,5%
Vůně a chuť sladová, lehce bylinná s tóny tropického ovoce, zejména ananasu. Střední až nižší říz, hořkost lehce vyšší. Příjemné a svěží pivo, dobře pitelné.
0,4 45 Kč
Zichovec Robin Ale 12°
American Pale Ale, svrchní kvašení, alk. 5,1%
Zichovečtí přichystaly pivo, které je více zaměřené na pryskyřičné tóny chmele. Světlounké, extrémně pitelné pivo plné pryskyřičných tónů doprovázené ovocitostí chmele Citra. Pivo na celý večer:)
0,4 43 Kč
Matuška Bílá Perla 11
Svrchní kvašení, New Broumy Wheat Ale, alk. 4,2%
Matuška do várky použil ječný a pšeničný slad, kyselý slad a pomerančovou kůru. O velmi jemné chmelení se postaraly chmely Perle, Amarillo, Citra a ŽPČ a zakvašeno bylo standardními kvasnicemi svrchního kvašení. Ve vůni najdete čerstvé pomeranče, koření a citrusy. Chuť je velmi jemná a osvěžující, jednoduše jarní. Proč pivní styl New Broumy? Nejedná se totiž úplně o klasický Wheat ALE, ani New England či Witbier.
0,4 47 Kč
Máša NEIPA 13°
New England IPA, svrchní kvašení, alk 5,4%
Chmelovou vůní nacpaná specialitka původem z oblasti New England (severovýchod USA). Vůně a chuť tropického ovoce. Nižší hořkost a střední říz.
0,4l 45 Kč
Zichovec Tuchlovák 12
Světlý ležák, spodní kvašení, alk. 5,1%
Tuto dobrotu Zichovečtí vařili v kooperaci s pivovarem Máša a pivovarem Zikš jako oficiální pivo festivalu v Tuchlovicích, který se koná v letním kině 18. 5. 2019. Jedná se o zastudena chmelený světlý ležák postavený na chmelu Harmonie.
0,5/0,3 41/31 Kč