10.07.2015 / NOVÉ MENU HUGO

Dnes večer rozjíždíme nové menu - několik evergreenů si své setrvání zasloužilo, ale jinak se můžete těšit na spoustu nových dobrot. Připravili jsme pro vás také nová vynikající vína za velmi lákavé ceny. Srdečně vás zveme a doufáme, že vám u nás bude chutnat.

Odkaz na nové menu v PDF: http://www.bagelcafe.cz/documents/menu_leto_2015_deska.pdf
 
A ještě jedna věc…
Přesně za měsíc to budou tři roky od chvíle, kdy jsme otevřeli Huga.
Za tu dobu prošel Hugo menšími i většími změnami a myslíme si, že se nám mnohé povedlo tak, jak jsme si představovali. Ponaučení si na druhou stranu bereme z toho, co se nepodařilo podle našich očekávání. Co se však za celou dobu nezměnilo je naše snaha, aby byl Hugo místem, kde budete rádi trávit své volné chvíle s přáteli, partnery a rodinou. Ať už je to během oběda, večeře nebo prostě jen tak - třeba s pivkem od Matušky a od kluků ze Zichovce, nebo se sklenkou vína, koktejlem, šálkem kávy, dezerty od naší cukrářky nebo s tolik oblíbenými domácími limonádami.
Náš přístup k vaření se nezměnil - pokud to jde, tak maximálně využíváme čersvé suroviny, lokální dodavatele a jídla připravujeme jednoduše tak, jak se patří - nic nešulíme. 
Chceme, abyste se u nás cítili jako opravdoví hosté - příjemně a pohodlně. Velkou zásluhu na tom mají samozřejmě holky za barem a proto jim patří náš velký dík, stejně tak týmu v kuchyni.
Děkujeme však především vám, našim hostům!
Příjemné chvíle vám přeje tým Hugo:)

« zpět do archivu