12.03.2020 / KORONAVIRUS, ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY A OPATŘENÍ

Zdravíme vás z Huga,
dnes vláda kvůli koronaviru vyhlásila nouzový stav, který platí od 13. března 2020 po dobu 30 dní a zahrnuje mimojiné zákaz přítomnosti osob od 20.00 do 6.00 v provozovnách stravovacích služeb. V návaznosti na toto opatření upravujeme otevírací dobu a prosíme naše hosty, aby respektovali čas 20:00, kdy budeme muset restauraci zavírat. Předem moc děkujeme.


Dále jsme již před několika dny zavedli zvýšená hygienická opatření. Chceme, abyste se vy, naši hosté, ale také my z Huga, cítili komfortně a v pohodě. Personál má nařízené časté a pravidelné mytí rukou. Exponovaná místa, jako jsou stoly, kliky apod. pravidelně ošetřujeme desinfekčním prostředkem. Máme objednaný generátor ozonu pro důkladné ošetření prostoru restaurace a likvidaci veškerých virů a bakterií.
Vás jako hosty prosíme o dodržování již obecně známých hygienických pravidel a návyků, upřednostňujte bezkontaktní platby před hotovostními a pokud se necítíte fit, tak s ohledem k ostatním zvažte svoji návštěvu.
Moc vám předem děkujeme a věříme, že tuhle překotnou a v mnohém novou situaci, přečkáme všichni ve zdraví a bez nějaké zásadní újmy. Držme si palce!✊
Hugo tým

« zpět do archivu